Misja: utrzymać ciepło.

To nie sztuka ubrać się ciepło, gdy jest zimno. Ale ubrać się we właściwy sposób, to inna sprawa. Przy zwiększonej aktywności fizycznej Twoje ciało zaczyna się pocić. Kiedy tempo pracy opada, wydzielony pot zaczyna schładzać organizm i zaczynasz mieć nieprzyjemne dreszcze. To czego Ci trzeba, to zaawansowana wentylacja i możliwość kontrolowania i regulowania ciepła własnego ciała. To właśnie otrzymujesz zakładając odzież na zewnątrz Snickers Workwear: w efekcie zapewniasz sobie doskonałą funkcjonalność i komfort pracy. Aby zapewnić sobie maksimum komfortu należy założyć 3 warstwy specjalistycznej odzieży.

Misja: powstrzymać wilgoć.

Zapewnienie komfortu podczas deszczu zależy od wyboru właściwego rodzaju ubrania roboczego. Należy wziąć pod uwagę intensywność wykonywanych czynności oraz czas poświęcony na pracę bez odpoczywania. Podczas ciężkiej pracy, możliwość oddychania przez materiał stanowi kwestię kluczową dla odprowadzenia ciepła ciała. Im dłuższy Twój dzień pracy, tym większej ochrony oczekujesz. Nasza odzież na zewnątrz spełnia te wymagania, dzięki zastosowaniu wyjątkowej wodoodpornej technologii.

Misja: chronić przed wiatrem

Uwaga na wiatr. Nawet w przypadku suchego dnia i przejrzystego nieba, wiatr sprawia, że odczuwana temperatura jest dużo niższa. Jednakże, jeśli wybierzesz właściwą wiatroodporną odzież na zewnątrz, będzie Ci ciepło i wygodnie. Tak jak w przypadku ubrania na deszcz, wybór uzależniony jest od intensywności pracy i czasu przebywania na zewnątrz. Podczas ciężkiej pracy, możliwość oddychania przez materiał stanowi kwestię kluczową dla odprowadzenia ciepła ciała. Im dłuższe są zmiany, tym większe wymagania stawiane są przed wiatroodporną technologią stosowaną w odzieży na zewnątrz.