TECHNOLOGIA

MATERIAŁY GORE-TEX®

goretexladniejszyUbrania z materiału GORE-TEX® są bardzo wytrzymałe, wodoodporne, wiatroodporne i oddychające. Membrana GORE-TEX® posiada 1,4 miliona otworów na każdy cm2,które są 20,000 razy mniejsze od kropli wody ale 700 razy większe od pojedynczej cząsteczki pary wilgoci. Membrana nie przepuszcza wody ale skutecznie odprowadza wilgoć od ciała. Specjalne szwy GORE-SEAM® są 100% wodoszczelne.

MATERIAŁY WINDSTOPPER®2technologia

Materiały WINDSTOPPER® oddychają i optymalnie zabezpieczają przed wiatrem. Wiatroodporność zabezpiecza przed wychłodzeniem ciała przez wiatr i niskie temperatury. Materiał oddycha przez co odpowiednio odprowadza wilgoć od ciała. Wodoodporna powłoka dodatkowo zabezpiecza przed złą pogodą

A.I.S. ACTIVE INSULATION SYSTEM
[SYSTEM AKTYWNEJ IZOLACJI]technologia3

Lekka tkanina z mikropolaru. Stanowi doskonałą warstwę środkową podczas prac wykonywanych na zewnątrz, zapewniając odpowiednią izolację i transport wilgoci. Zapewni ciepło, suchość i komfort. Dostępny w dwóch wersjach: z i bez membrany wiatroszczelnej.

D3O®Technologia4

Firma D3O® opatentowała wyjątkowy polimerowy materiał kompozytowy, który zawiera opracowany chemicznie środek o odwróconej plastyczności umożliwiający materiałowi pochłanianie energii. W normalnych warunkach cząsteczki materiału poruszają się swobodnie, a w momencie wstrząsu zazębiają się w celu pochłonięcia i rozproszenia energii, po czym natychmiast powracają do pierwotnego, elastycznego stanu. Ta wyjątkowa właściwość gwarantuje jednocześnie zwiększoną ochronę oraz wszechstronność i elastyczność materiału, które czynią go odpowiednim do wielu zastosowań w roli materiału zabezpieczającego. Uwaga: D3O® nie „twardnieje”.

 

A.V.S. ACTIVE VAPORIZE SYSTEM

technologia5Lekki i oddychający materiał zabezpieczający przed wilgocią i utrzymujący optymalną temperaturę ciała nawet przy największym wysiłku fizycznym.

A.P.S. ACTIVE PROTECTION SYSTEMtechnologia6

Gwarantuje optymalny komfort i zabezpieczenie przed wilgocią. Trój-warstwowa konstrukcja oddycha i skutecznie zabezpiecza przed wiatrem, wilgocią i wodą.