SZUKASZ WYTRZYMAŁEGO UBRANIA ROBOCZEGO?

NIEZNISZCZALNYCH BUTÓW ROBOCZYCH? PRZEJRZYJ OFERTĘ SNICKERS WORKWEAR…

… a na pewno je znajdziesz. Każdego dnia staramy się przekraczać granice, po to, aby na nowo zdefiniować pojęcie nowoczesnego ubrania roboczego. Nie opracowujemy najbardziej zaawansowanej odzieży i obuwia roboczego i tylko dla frajdy, lecz dlatego, że wiemy z czym zmagasz się każdego dnia w pracy. Wypróbuj naszą linię odzieży specjalistycznej Snickers Workwear na 2017 rok, kolekcję butów roboczych Solid Gear lub Toe Guard a od razu Ci się spodoba. Nigdy nie ustępujemy. 

Kim jesteśmy?

W B&R jesteśmy oficjalnym przedstawicielstwem odzieży roboczej i obuwia roboczego Snickers Workwear  na województwo dolnośląskie. Zainteresowaliśmy się odzieżą Snickers Workwear  z przyczyn czysto pragmatycznych – naszą drugą dziedziną działalności jest K2 Storage Systems, a nasi ludzie montują systemy magazynowe największym klientom w Europie. Wiemy z doświadczenia, jak istotna jest jakość ubrania roboczego i butów roboczych w ciężkiej pracy fizycznej. Jednocześnie uważamy, że wygląd pracowników świadczy też o firmie, a skandynawski design jest nie tylko użyteczny, ale i piękny w swojej prostocie.

Jak działamy?

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową, po złożeniu zamówienia, skontaktuje się z Państwem nasz Dział Sprzedaży, potwierdzi dostępność wybranego modelu, czas w jakim ubranie robocze lub obuwie robocze zostanie wysłane i poda dane przelewowe. Można też nas odwiedzić osobiście na ulicy Otaszyskiej 71a we Wrocawiu. Zależy nam na tym, by jakość obsługi odpowiadała jakości odzieży ochronnej Snickers Workwear. W przypadku wszelkich pytań prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub za pomocą formularza.

Zespół B&R Snickers Workwear