Spodnie 6 generacji - Rewolucja w funkcjonalności i komforcie pracy

Snickers Workwear zrewolucjonizował przemysł odzieżowy wprowadzając na rynek, spodnie robocze do pracy serii 3 - dziś traktowane jako klasyk. Teraz robi to ponownie dzięki 400 tygodniom ciężkiej pracy, czego owocem jest nowa linia spodni 6 generacji: FlexiWork, RuffWork, LiteWork i AllroundWork - każdych przeznaczonych do innego rodzaju i typu pracy. Spodnie robocze do pracy Snickers

Kolekcja RuffWork

Spodnie RuffWork uszyto z niezwykle odpornych tkanin: Dobby Pro+ oraz Cordura® Denim,      ze wzmocnieniami z Cordura® 1000. Aby uzyskać długotrwałą ochronę, swobodę ruchów oraz komfort noszenia zastosowano profilowane nogawki, elastyczny klin zapobiegający rozrywaniu spodni w kroku (Cordura® Gusset) oraz zmodyfikowany system pozycjonowania nakolanników (Knee Guard Pro™) zabezpieczający kolana. Dodatkowo, aby zwiększyć komfort pracy, wprowadzono system wentylacji tylnej części kolan (Mechanical Air Flow™) poprzez elastyczną siatkę w rozcięciu materiału. Na wysokości prawego uda umieszczono praktyczną kieszeń, zamykaną na ukośnie wszyty zamek idealną do trzymania drobnych rzeczy.

FlexiWork - pełna wygoda 

Linia spodni FlexiWork to idealne spodnie robocze dla pracujących w szybkim tempie specjalistów. Oferują elastyczność i komfort pracy na najwyższym poziomie. Wykonano je z odpornej na rozdarcia, idealnie przylegającej, lekkiej, rozciągliwej i ułatwiającej wentylację tkaniny Rip-Stop, którą w miejscach narażonych na otarcia wzmocniono materiałem Cordura®. Specjalny krój FlexiWork rozkłada naprężenia materiałów i szwów tak, aby zminimalizować ryzyko ich rozerwania.

AllRoundWork - w codziennej pracy

Kolejnym odkryciem nowej linii spodni szóstej generacji jest kolekcja Allround Work, rekomendowana do codziennych zadań we wszelkiego rodzaju warunkach. Spodnie przeznaczone do wielogodzinnej pracy, wykonano z wytrzymałej tkaniny Dobby Pro z dodatkiem nylonu i wyposażona w zmodyfikowany system KneeGuard Pro. Gwarantuje on ochronę stawów kolanowych dzięki umieszczeniu nakolanników   w ulepszonych, przeznaczonych na nie kieszeniach, wzmocnionych materiałem Cordura®. Z tej samej tkaniny wykonano elastyczny klin w kroku, który wraz z profilowanymi nogawkami zapewnia swobodę ruchów. Zaawansowany krój z panelami bocznymi, które rozkładają naprężenia materiałów, zmniejsza ryzyko rozdarcia przy poruszaniu się. Zapewnia też ponadprzeciętne dopasowanie i wygodę. Niezrównany komfort pracy w spodniach AllroundWork uzyskano dzięki sprytnemu rozwiązaniu Mechanical Air Vent™. Podłużne rozcięcia i rozciągliwe siatki umieszczone z tyłu nogawek na wysokości kolan pozwalają na swobodny przepływ powietrza od wewnętrznej strony nogi. Umożliwia to skuteczną wentylację podczas długiego i ciężkiego dnia pracy.  A naszym celem jest zapewnienie profesjonalistom oryginalnych rozwiązań z zakresu funkcjonalności i przede wszystkim bezpieczeństwa, co przekłada się na zadowolenie, wydajność oraz komfort pracownika.