Spodnie RuffWork+ Cotton, w.k.

Nowy produkt

Wytrzymały krój do trudnych zadań z klasycznej bawełny. Nowoczesne ciężkie spodnie robocze łączące niesamowite dopasowanie i funkcjonalność. Wzmocnione materiałem Cordura? 1000 przy kolanach, z wbudowaną wentylacją i rozciągliwym klinem w kroku dla zwiększenia komfortu pracy.

Spodnie robocze RuffWork

Nowoczesny krój z prawdziwie profilowanymi nogawkami oraz klinem w kroku z elastycznego materiału Cordura gwarantuje ponadprzeciętną swobodę ruchu Mechaniczny system Air Flow z tyłu kolan, ze specjalnym rozcięciem i wszytą elastyczna siatką zwiększa wygodę pracy poprzez lepszą wentylację nóg wewnątrz nogawek Zaawansowany system pozycjonowania nakolanników KneeGuard Pro z powiększonymi zakładkami utrzymuje nakolanniki w optymalnej pozycji, aby zapewnić pełną ochronę kolan Wyjątkowo wytrzymała tkanina bawełniana, wzmocniona materiałem Cordura? 1000 na kolanach oraz mocne suwaki Łatwodostępne worki kieszeniowe, w tym z częścią zamykaną na suwak, ukośne kieszenie przednie i kieszenie na nogawkach m.in. z miejscem na telefon i odpinanym identyfikatorem Materiał: 100% bawełna 2-2 Twill; 380 g-m?. Wzmocnienia: 100% Cordura-Polyamide.

Zobacz inne spodnie robocze na brsnickersworkwear.pl

Więcej szczegółów

425,00 złnetto

Jesteś zainteresowany odzieżą roboczą Snickers Workwear? Czy masz pytania? Czy możemy pomóc? W godzinach od 8.00-15.30 jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Kontakt z BR Snickers Workwear - buty i odzież667 001 743        Adres BR Snickers Workwear: odzież robocza Ołtaszyńska 71a 53-034, Wrocław          Email do Snickers Workwear: buty robocze   sklep@brsnickersworkwear.pl