Jak działamy?

Kim jesteśmy?

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielstwem odzieży roboczej Snickers Workwear  i obuwia ochronnego Solid Gear, a także wszystkich innych produktów z grupy Hultafors. Jesteśmy objęci ochroną reklamacyjną producenta.   Zainteresowaliśmy się odzieżą Snickers Workwear z przyczyn czysto pragmatycznych – naszą drugą dziedziną działalności jest K2 Storage Systems, a nasi pracownicy montują systemy magazynowe u największych klientów w Europie. Wiemy z doświadczenia, jak istotna jest jakość ubrania roboczego i butów roboczych w ciężkiej pracy fizycznej. Jednocześnie uważamy, że wygląd pracowników świadczy o firmie, jest jej wizytówką. Skandynawski design jest nie tylko użyteczny, ale i piękny w swojej prostocie.

W jaki sposób działamy?

Nasz sklep online : www.BRsklep.pl

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową. Po złożeniu zamówienia skontaktuje się z Państwem nasz Dział Sprzedaży, potwierdzi dostępność wybranego modelu i czas, w jakim wybrany asortyment  zostanie wysłany oraz poda dane przelewowe.

Zapraszamy również do odwiedzenia nas osobiście przy ulicy Zwycięskiej 45 lok. 3.2.2 we Wrocławiu, gdzie prowadzimy nasz showroom i podajemy pyszną kawę:-). Można w nim przymierzyć odzież oraz porozmawiać z doradcą, który pomoże dobrać ubranie do charakteru wykonywanej pracy. W showroomie  nie posiadamy pełnego asortymentu oraz rozmiarów, dlatego nie prowadzimy tu sprzedaży bezpośredniej. Zapraszamy do składania zamówień online. Zależy nam na tym, by jakość obsługi odpowiadała jakości odzieży ochronnej Snickers Workwear.

W przypadku wszelkich pytań prosimy o kontakt mailowy: sklep@brsnickersworkwear.pl, telefoniczny: pod numerem 667 001 743  lub za pomocą formularza na naszej stronie internetowej.

Nasz numer konta: Santander Bank Polska 45 1090 2503 0000 0001 3440 7199 .

Myślisz o zakupie ubrań roboczych, ale nie jesteś jeszcze gotowy do złożenia zamówienia? Skorzystaj z naszych usług dodatkowych:

h

Przyjedziemy do Ciebie

Jeśli czujesz, że powinniśmy się pojawić w Twojej firmie, zrobimy to z przyjemnością! Skontaktuj się z nami, określ swoje potrzeby i podaj swój adres. Razem ustalimy najdogodniejszy termin spotkania.

h

Pomożemy wybrać rozmiar

Nie masz pewności, czy właściwie wybierzesz rozmiar ubrań? Chętnie pomożemy podczas rozmowy telefonicznej lub podczas spotkania u Ciebie w firmie. W razie potrzeby wykonamy przymiarki.

h

Umieścimy logotypy na odzieży

Dzięki naszym ubraniom Twoi pracownicy będą widoczni i bezpieczni, ale wiemy, że widoczne powinno być także logo Waszej firmy. Zajmiemy się tym!

RODO Regulamin Sklep internetowy

Masz pytania dotyczące oferty lub procesu składania zamówienia?

Zachęcamy do kontaktu!