fbpx

Oferta

Kim jesteśmy?

Zainteresowaliśmy się odzieżą Snickers Workwear z przyczyn czysto pragmatycznych – naszą drugą dziedziną działalności jest K2 Storage Systems, a nasi pracownicy montują systemy magazynowe u największych klientów w Europie. Wiemy z doświadczenia, jak istotna jest jakość ubrania w ciężkiej pracy fizycznej. Jednocześnie uważamy, że wygląd pracowników świadczy o firmie, a skandynawski design jest nie tylko użyteczny, ale i piękny w swojej prostocie.

W jaki sposób działamy?

Nasz sklep online : www.BRsklep.pl

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową. Po złożeniu zamówienia skontaktuje się z Państwem nasz Dział Sprzedaży, potwierdzi dostępność wybranego modelu i czas, w jakim wybrany asortyment  zostanie wysłany oraz poda dane przelewowe.

Zapraszamy również do odwiedzenia nas osobiście przy ulicy Zwycięskiej 45 lok. 3.2.2 we Wrocławiu, gdzie prowadzimy nasz showroom i podajemy pyszną kawę:-). Można w nim przymierzyć odzież oraz porozmawiać z doradcą, który pomoże dobrać ubranie do charakteru wykonywanej pracy. W showroomie  nie posiadamy pełnego asortymentu oraz rozmiarów, dlatego nie prowadzimy tu sprzedaży bezpośredniej. Zapraszamy do składania zamówień online. Zależy nam na tym, by jakość obsługi odpowiadała jakości odzieży ochronnej Snickers Workwear.

W przypadku wszelkich pytań prosimy o kontakt mailowy: sklep@brsnickersworkwear.pl, telefoniczny: pod numerem 667 001 743  lub za pomocą formularza na naszej stronie internetowej.

Poznaj nasze produkty

Od 10 lat ubieramy przedstawicieli wielu branż. Naszymi klientami są firmy z sektora budowlanego, instalatorskiego, rzemieślniczego, a także nowych technologii w tym robotyki. Każdy klient ma swoją specyfikę związaną z charakterem wykonywanej pracy.

Skontaktuj się z nami — wspólnie określimy Twoje potrzeby i pomożemy w wyborze odpowiedniej odzieży.

Profesjonalny dobór odzieży roboczej Snickers Workwear

Jeśli kupujesz odzież w internecie, to dobrze wiesz jak ważnym i często trudnym procesem jest odpowiedni dobór rozmiaru. Zalecamy uważne kierowanie się dostępnymi na naszej stronie wskazówkami lub skontaktowanie się z nami bezpośrednio. Odwiedzimy siedzibę twojej firmy i dobierzemy odpowiednie ubrania dla wszystkich pracowników.

Znakowanie odzieży logiem Twojej firmy

Profesjonalny nadruk firmowy na odzieży roboczej Snickers Workwear, jest możliwy do wykonania na wszystkich produktach od spodni roboczych, poprzez koszulki czy też kurtki robocze.

Przygotujemy wizualizację, a po akceptacji projektu identyfikacji wizualnej zajmiemy się realizacją zamówienia. 
*Po więcej informacji zachęcamy do odwiedzenia zakładki logowanie odzieży.

Showroom we Wrocławiu

We Wrocławiu przy ulicy Zwycięskiej 45 lok. 3.2.2 we Wrocławiu prowadzimy nasz showroom. Można w nim przymierzyć odzież oraz porozmawiać z doradcą, który pomoże w doborze odzieży roboczej.
 
Nie posiadamy pełnego asortymentu, dlatego zachęcamy do kontaktu przed planowaną wizytą. Na życzenie klienta zamawiamy produkty dostępne w katalogu Snickers Workwear czy innych z Hultafors Group, takie zamówienie nie jest wiążące.